Kadın Yelek

modelleri üst giyim parçaları arasında en fazla ilgi gören kıyafetler arasındaki yelek modelleri, kıyafet kombinlerinde tamamlayıcı etkisi ile ön plana çıkmaktadır. Bahar ve yaz sezonunda da giyilebilen kadın yelek modellerini etek ya da pantolon gibi farklı kıyafetleriniz ile kombinleyerek kendiniz için ideal olan stilleri ortaya çıkartabilirsiniz. Gündelik yaşamdan iş yaşantısına kadar pek çok farklı alanda kullanılan yelek modelleri özellikle uzunluklarına bağlı olarak farklı şekillerde kombinlenebilmektedir.

Kadın yelek modelleri arasında birbirinden özgün tasarımlar yer almaktadır. Kumaş özellikleri ve tasarım detayları ile ilgi gören yelek modelleri arasında klasik ve sportif stillere hitap edebilecek modeller yer almaktadır. Renk ve model seçeneği konusunda son derece geniş bir yelpazede sizlere sunulan yelek modellerini gündelik yaşantınızda kullanabileceğiniz gibi dilerseniz şık gece elbiseleriniz ile birlikte de kullanabilirsiniz. Mini elbiseler üzerine giyebileceğiniz yelek modelleri ile klasik ve sportif stilleri bir arada harmanlayarak kullanabilirsiniz. İnce bir yapıya sahip olan yelek modellerini gün içerisinde rahat bir şekilde giyebilirsiniz. Üzerinizde ekstra bir yük oluşturmayan yelek modelleri aynı zamanda hareketlerinizi de kısıtlamaz. Böylelikle özgür bir şekilde hareket etmenin tadını sizler de çıkartabilirsiniz.

Yeni Sezon Kadın Yelek Modelleri

Farklı aksesuarlarınız ve kıyafetleriniz ile birlikte kombinleyebileceğiniz kadın yelek modelleri geniş bir kullanım alanına sahiptir. Oluşturmak istediğiniz stile göre farklı renk seçeneklerini seçerek kendinize özel kombinler oluşturabilirsiniz. Renk seçeneklerine göz atarken genel giyim tarzınızı ve kullanmayı düşündüğünüz diğer kıyafetleriniz ile aksesuarlarınızı göz önünde bulundurmanız yeterlidir. Her yaştan kadının stiline hitap edebilecek şekilde dizayn edilen kadın yelek modelleri aynı zamanda modaya uyumlu olarak da tasarlanarak sizlere sunulmaktadır. Zamansız tasarımlar arasında yer alan kadın yelek modelleri soğuk havalara karşı kendinizi koruyabileceğiniz yelek modelleridir.

Soğuk havalarda kendinizi soğuklardan korurken aynı zamanda stilinizi de canlandırabileceğiniz yelek modelleri arasında farklı giyim stillerinize uyum sağlayabilecek modeller yer almaktadır. Sizler de hayal ettiğiniz kombinlere uyum sağlayabilecek özel kadın yelek modellerine sahip olmak isterseniz, siparişlerinizi bizlere ulaştırarak seçtiğiniz ürünlerin adresinize kadar teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

₺39,99 KDV Dahil
₺59,99 KDV Dahil
₺39,99 KDV Dahil
₺59,99 KDV Dahil
₺149,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
ÜCRETSİZ KARGO
₺39,99 KDV Dahil
₺59,99 KDV Dahil
₺39,99 KDV Dahil
₺59,99 KDV Dahil
₺39,99 KDV Dahil
₺59,99 KDV Dahil
₺39,99 KDV Dahil
₺59,99 KDV Dahil
1