Trençkot

(
Ürün Adeti
)
FİLTRELE
GÖRÜNÜM
2
3
4
5
FİLTRELE
Kapat
Filtre
Kategoriler
Kategoriler
Kategoriler TEMİZLE
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Renk
Geri
Renk TEMİZLE
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Beden
Geri
Beden TEMİZLE
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Fiyat
Geri
Fiyat TEMİZLE
-
Uygula

İlkbahar ve sonbaharın gelmesiyle ortaya çıkan, yılların ikonikleşmiş parçalarından; kadın trençkot modelleri… Her kadının dolabında en az bir tane bulunması gereken, modası asla geçmeyen zamansız parçalar denince akla ilk gelen giyim ürünüdür. Yıllar önce çekilmiş olan fotoğraflara, videolara, filmlere baktığınızda bile kadınların üzerinde görebileceğiniz nadir parçaların başında geliyor.

 

Bayan trençkot modelleri ılık bahar aylarının kurtarıcısı dış giyim ürünüdür. Ceket giymek istemiyorsanız ancak havalar sadece kıyafetinizle çıkmaya uygun değilse imdadınıza trençler yetişiyor. Yağmurlu havalarda yağmurdan koruyan, rüzgarlı havalarda soğuklara karşı sizi sarıp sarmalayan şık bir tasarım. Kullanıldığı her kombini daha elegan ve daha zarif bir havaya büründürdüğü su götürmez bir gerçektir.

Yıllardır sabit kalan ve yerini koruyan kadın trençkot modelleri mevcut olsa da, zamanın ve günün trendine ayak uyduracak yeni tasarımlar da üretilip geliştiriliyor.

Kadın trençkot modelleri kesimleri ve tasarımları ile vücudun proporsiyonunu en iyi şekilde ortaya çıkarıp, kombinleri tamamlamayı amaçlar. Boyunuza ve vücut yapınıza uygun olanı seçtiğinizde farkı anlayacaksınız. Kısa trençkot modelleri, midi trençkot modelleri ve maksi trençkot modelleri yani uzun trençkot modelleri olarak 3 ana kısımla ayırabiliriz. En çok talep gören midi trençkot modelleridir. Siz de kendinize uygun bir adet trenç edinerek uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 

Bayan trençkot modellerinin zamansız olduğundan bahsetmişken renk seçiminin öneminden bahsetmemek olmaz. Yine geçmişe doğru baktığınızda karşınıza en çok çıkacak renk deve tüyü rengi ve camel rengidir. Günümüzde ise neredeyse tüm renk skalasına ulaşabiliyorsunuz. Siyah trençkot, lacivert trençkot, pudra trençkot ve diğer renklerde de rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Tasarımlarda da farklılıklar görebileceksiniz. En yaygın olan düğmeli ve bel kuşaklı trençkot her markada karşınıza çıkacak modellerin başında geliyor. Biraz daha farklı olmak isteyenler için tamamen düğmesiz sadece kemerli trençkotlar güzel bir alternatif olabilir. Şal yaka tasarımların popülerleştiği dönemde trençkot modellerine yansımaması olmazdı, şal yaka trençler de çok beğenilen modellerden.

 

Siz de koleksiyonunuza şık tasarımlı trençkot modellerinden birkaç tane eklemek istiyorsanız kaliteli kumaş yapısı, şık düğme detayları, zarif çizgilere sahip bayan trençkot modellerini armalife.com.tr ‘de bulabilirsiniz. Kombinlerinizi tamamlayacak şık tasarımlara uygun fiyatlarla sahip olabilir, farklı alternatifleri koleksiyonunuza dahil edebilirsiniz.

Iptal Et
Iptal Et
Armalifeda Ne Aramak İstemiştiniz?

Türkiye
TL

Bize Ulaşın