https://www.google.com/
Geri
Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Mesaj Gönder
Hakk覺m覺zda

1995 y覺l覺nda Samsun`da aç覺lan ilk maazas覺yla kad覺n giyim sektörüne h覺zl覺 bir giri yapan Arma Maazac覺l覺k, oluturduu Armalife markas覺yla müteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeye devam etmektedir. Armalife, y覺llar içerisinde gelierek özellikle kurulduu bölge olan Karadeniz`de sektörünün lider firmas覺 haline gelmitir.

Kad覺n giyimde trend ürünleri en iyi kalite ve en uygun fiyat politikas覺yla tüm Türkiye`ye daha h覺zl覺 ulat覺rmak için 2011 y覺l覺nda Armalife genel merkezini 襤stanbul`a ta覺m覺t覺r. Beraberinde bünyesine erkek giyim ürünlerini de katan Armalife, 350 kiilik ailesiyle Türkiye`nin çeitli bölgelerindeki mevcut 17 maazas覺 ve 7 bayisiyle büyümeye devam etmektedir.

2019 y覺l覺nda kad覺n ve erkek giyimin bir arada bulunduu maazalar覺n覺n say覺s覺n覺 50`ye ç覺karmay覺 hedefleyen Armalife, 2018 y覺l覺nda www.armalife.com.tr olarak kurduu web sitesiyle de online sat覺a balam覺t覺r.

Online al覺veri sektöründe de zirveyi hedefleyen www.armalife.com.tr; kad覺n giyimin birbirinden 覺k, modern, kullan覺l覺, trend, farkl覺 renk ve desenlerdeki ürünlerini, siz deerli müterilerine özel fiyat ve kampanyalarla sunarak, ayr覺cal覺kl覺 bir al覺veri deneyimi yaatmaktad覺r.

Modan覺n rüzgar覺n覺 Armalife ile yakalay覺n!

Sitemiz 128 Bit SSL güvenlik sertifikas覺na sahiptir ve %100 güvenilirdir, rahatça ve güvenli ekilde al覺veri yapabilirsiniz.

Armalife Türkiye`nin her noktas覺ndaki müterilerine en iyi ürünü, en h覺zl覺 ekilde sunmak ad覺na yat覺r覺mlar覺na ara vermeden devam etmektedir.

Armalifeda Ne Aramak İstemiştiniz?

Türkiye
TL

Bize Ulaşın

armalife.com.tr