Geri
Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Mesaj Gönder
Hakkımızda

1996 yılında Samsun`da açılan ilk mağazasıyla kadın giyim sektörüne hızlı bir giriş yapan Arma Mağazacılık, oluşturduğu Armalife markasıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeye devam etmektedir. Armalife, yıllar içerisinde gelişerek özellikle kurulduğu bölge olan Karadeniz`de sektörünün lider firması haline gelmiştir.

Kadın giyimde trend ürünleri en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla tüm Türkiye`ye daha hızlı ulaştırmak için 2011 yılında Armalife genel merkezini İstanbul`a taşımıştır. Beraberinde bünyesine erkek giyim ürünlerini de katan Armalife, 460 kişilik ailesiyle Türkiye`nin çeşitli bölgelerindeki mevcut 24 mağazası ve 4 bayisiyle büyümeye devam etmektedir.

2024 yılında kadın ve erkek giyimin bir arada bulunduğu mağazalarının sayısını 50`ye çıkarmayı hedefleyen Armalife, 2018 yılında www.armalife.com.tr olarak kurduğu web sitesiyle de online satışa başlamıştır.

Online alışveriş sektöründe de zirveyi hedefleyen www.armalife.com.tr; kadın giyimin birbirinden şık, modern, kullanışlı, trend, farklı renk ve desenlerdeki ürünlerini, siz değerli müşterilerine özel fiyat ve kampanyalarla sunarak, ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi yaşatmaktadır.

Modanın rüzgarını Armalife ile yakalayın!

Sitemiz 128 Bit SSL güvenlik sertifikasına sahiptir ve %100 güvenilirdir, rahatça ve güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Armalife Türkiye`nin her noktasındaki müşterilerine en iyi ürünü, en hızlı şekilde sunmak adına yatırımlarına ara vermeden devam etmektedir.

armalife.com.tr
Iptal Et
Armalifeda Ne Aramak İstemiştiniz?

Türkiye
TL

Bize Ulaşın