Tayt

(
Ürün Adeti
)
FİLTRELE
GÖRÜNÜM
2
3
4
5
FİLTRELE
Kapat
Filtre
Kategoriler
Kategoriler
Kategoriler TEMİZLE
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Renk
Geri
Renk TEMİZLE
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Beden
Geri
Beden TEMİZLE
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Fiyat
Geri
Fiyat TEMİZLE
-
Uygula

Her gün şık giyinmek, detaylı kombinler hazırlamak bazen yorucu olabiliyor. Böyle hissettiğiniz günlerde spor giyimden şaşmamak gerekiyor. Rahat ve esnek kumaşlar, konforlu hissedeceğiniz kalıplar, şık gösterecek tasarımlar ve sınırsız hareket özgürlüğü hep sizinle! Bütün bunları birlikte sunan tayt modelleri de bu günleriniz için vazgeçilmeziniz olmaya aday. Evde, sokak modasında, hafta sonu eğlencelerinde sporda her yerde kullanabilirsiniz. Elastik yapısı sayesinde çok kolay rahat hareket etmenizi sağlar.

 

Alternatif tayt modelleri ile şıklığı ve rahatlığı birlikte yakalayabilirsiniz. Kullanımı çok rahat olan bu taytlar pantolonları ve etekleri neredeyse unutturacak kadar çok sevildi. Aynı zamanda toparlayıcı etkiye de sahip olduğu için kadınlar tarafından çok daha sık kullanılıyor.

 

Spor tayt modelleri toparlayıcı ve sıkı tutucu etkileriyle vazgeçilmez pozisyonda. Onlarca farklı renk ve deseniyle spor tutkunları tarafından severek kullanılıyor. Düz renkler dışında tül detaylı tayt modelleri, metalik tayt modelleri de sık sık kullanılanlardan birkaçı.

 

Desenli tayt modelleri de 90lardan sonra kendini unuttursa da bu sene yeniden hızlı bir giriş yaptı.Yüzlerce desenle birlikte moda dünyasında adından söz ettiren ve çok sevilen bu taytlar dolaplarınızın başköşesine yerleşmeye aday. Bisikletçi taytları da ilk zamanlar çok ön yargıyla karşılaşmış olsa da şu an tüm kadınların severek kullandığı modellerden. Özellikle uzun sweatshirtlerle birlikte kullanılan bu tayt modellerinde siyah favori renk olarak gösteriliyor.

 

Büyük beden tayt modelleri de çok fazla aranılan ve beğenilen modellerin başında. Genellikle düz renklerin tercih edildiği büyük beden taytta desenliler ve metalik taytlar da göz dolduruyor.

 

Siz de rahat ve konforlu hissedeceğiniz tayt modellerini arıyor yanında uygun fiyat da istiyorsanız armalife.com.tr’ye göz atmayı unutmayın.

Iptal Et
Iptal Et
Armalifeda Ne Aramak İstemiştiniz?

Türkiye
TL

Bize Ulaşın