Salopet

bahçıvan pantolonu ve tulum olarak da adlandırılan salopetler, farklı kumaş seçenekleri ile üretilerek kadınların beğenisine sunulmaktadır. 1920’li yıllardan günümüze kadar gelen salopet modelleri zaman içerisinde işçi sınıfının simgesi haline gelerek daha sonra erkekler ve kadınların da tercih ettiği pantolon modelleri arasına girmiştir. 1950’li yıllarda dünyaca ünlü moda tasarımcıları tarafından yeni kreasyonlar ile ön plana çıkan salopetler 1960’lı yıllarda moda dünyasının vazgeçilmez bir parçası olmuştur.

Boyfriend jean modası ile birlikte son yılların en etkileyici parçaları arasında yer almayı başaran salopet modelleri bol ve rahat kesimleri ile gün boyunca size konforu ve şıklığı aynı çizgide sunabilecek yapıya sahiptir. Üst bedeni örten parçaların ortadan kaldırılması ve pantolon askısı ile salopet modelinin ortaya çıkartılması feminen detayların da ön plana çıkmasını sağlamıştır. Zamansız tasarımlar arasında bulunan salopet modelleri kadınların gardırobunun vazgeçilmez bir parçası olmuştur.

Salopet Kombinleri

Breton bluz, gömlek, stiletto ve oxford ayakkabı gibi farklı parçalar ile tamamlayabileceğiniz salopet modelleri aynı zamanda clutch çantalar ile birlikte de eşsiz bir uyum içerisinde kullanabilirsiniz. Rahat ve şık yapıları ile dikkat çeken salopet modelleri her yaştan kadının giyebileceği kıyafetler arasındadır. Kendinizi şık ve özgür hissedebilmenizi sağlayan salopetleri şifon gömlekler ve blazer ceketler ile birlikte de tamamlayabilirsiniz. Takılarınız veya kemerleriniz ile birlikte kombinleyerek de kullanabileceğiniz salopet modelleri farklı formlardaki stilleri oluşturabilmenizi sağlar.

Salopet giymek istediğiniz zaman dikkat etmeniz gereken bazı ufak tefek detaylar da mevcuttur. Salopet kesiminin vücudunuza tam oturması bu noktada en fazla dikkat etmeniz gereken detaydır. Potluk oluşmamasına dikkat etmeniz ve vücudunuza uygun olan salopet modellerini seçmeniz daha şık stiller ortaya çıkartabilmenizi sağlar. Modaya uyumlu olabilecek şekilde tasarlanarak sizlere sunulan salopet modellerini her mevsim kullanarak şık stiliniz ile ön plana çıkmayı sizler de başarabilirsiniz. Girdiğiniz her ortamda stiliniz ile göz kamaştırabileceğiniz salopetler sayesinde hayal ettiğiniz farklı kombinleri sizler de gerçeğe dönüştürmeyi başarabilirsiniz. Sizler için bir araya getirdiğimiz salopet modellerini inceleyerek siparişlerinizi verebilir ve seçtiğiniz ürünlerin adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

1