Pijama Altı

(
Ürün Adeti
)
FİLTRELE
GÖRÜNÜM
2
3
4
5
FİLTRELE
Kapat
Filtre
Kategoriler
Kategoriler
Kategoriler TEMİZLE
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Renk
Geri
Renk TEMİZLE
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Beden
Geri
Beden TEMİZLE
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Fiyat
Geri
Fiyat TEMİZLE
-
Uygula

İçinde en rahat hissedilen, en çok huzur veren ev giysileri pijamalardır. Bunu kuşkusuz herkes kabul eder. Pijamaları satın alırken her zaman takım almak istemeyebilirsiniz.  Takım almak yerine birçok pijama altı alarak basic tişört ya da atletle kendi takımlarınızı oluşturmak da istiyor olabilirsiniz. Böyle durumlarda çeşit çeşit pijama altı almak doğru bir hareket olacaktır. Ayrıca tek parça ürün olduğu için takımlara göre daha uygun fiyatlı bir seçenek.

 

Pijama altı yazlık ve kışlık olarak iki ayrı grupta alınabilir. Yazlık pijama altı modelleri daha ince kumaşlardan, daha serin tutacak şekilde hazırlanmıştır. İnce penyeler, ketenler, pamuklu ince kumaşlar gibi alternatifler bulunabilir. Aynı zamanda şort pijama altları da çok tercih edilenlerin başında geliyor. Belden lastikli şortlu pijamalar sıcak yaz geceleri için ideal seçimdir.

 

Kış mevsimi için pijama altları daha kalın kumaşlardan ya da polardan seçiliyor. Kış akşamlarında bacaklarınızı sıcacık tutacak pijama altı modelleriyle gönlünüze göre eğlenceli ve renkli takımlar yapabilirsiniz.

 

Sürekli kullanılan ve daha çabuk yıpranmaya müsait olan pijama altlarına yüksek tutarlar ödemek istemeyenler için ucuz pijamalar her zaman daha doğru seçim oluyor. Gardrobunuzda birçok pijama modeli olsun, her gün farklı bir pijama altı tercih edeyim isteyenler uygun fiyatlı pijamalara mutlaka gözatmalı! Yüzlerce farklı renk ve desen alternatifiyle armalife.com.tr bu ihtiyacınızı karşılamaya hazır.

 

Kareli pijama altı, polar pijama altı, kumaş pijama altı, ekoseli pijama, desenli pijamalar ve çok daha fazlasını online mağazada bulabilirsiniz. 

Iptal Et
Iptal Et
Armalifeda Ne Aramak İstemiştiniz?

Türkiye
TL

Bize Ulaşın