Kadın Tulum

modelleri her yıl moda olmayı başaran ve zamansız tasarımlar arasında yer alan tulumlar ile kadınların en fazla ilgi gösterdiği kıyafetler arasında bulunuyor. Kadın Tulum modelleri tek parçadan oluştuğu için daha rahat ve özgür bir şekilde kombinler oluşturabilmenizi de sağlar. Pratik ve kullanışlı olan tulum modelleri çekici bir görünüm elde edebilmeniz konusunda da size yardımcı olur. Kadınların normal günlerde kullanabileceği tulum modelleri aynı zamanda özel gün ve gecelerde de kullanabileceği kıyafetlerdir. Gündelik kullanımlarda hızlı bir şekilde şık kombinler yaratabilmenizi sağlayan tulumları babet tarzı ayakkabılar ile kombinleyerek şıklığınıza farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.

Gece elbisesi olarak tulum kullanmak istediğiniz zaman da stiletto türü ayakkabılarınız ile birlikte tulumları kombinleyerek stiliniz ile ön plana çıkabilirsiniz. Kombin oluşturma konusunda size pek çok açıdan avantaj sağlayan tulumlar aynı zamanda geniş bir renk ve model seçeneğine de sahiptir. Farklı renk seçenekleri arasından dilediğiniz renkleri seçerek stilinize uyum sağlayabilecek kıyafetlere sahip olabilirsiniz. Renk konusunda seçim yaparken kararsızlık yaşıyorsanız genel giyim tarzınıza, kıyafetlerinize ve aksesuarlarınıza uyum sağlayabilecek renkleri seçmeniz yeterli olacaktır.

Yeni Sezon Kadın Tulum Modelleri ve Kombinleri

Tulum modelleri iddialı kıyafet seçenekleri arasında yer aldığı için seçim yaparken vücut ölçülerine de dikkat edilmesi gerekir. İnce ve uzun boylu kadınlar tarafından büyük bir ilgi gören tulumların farklı vücut tipleri için de özel olarak tasarlanan modelleri bulunmaktadır. Hemen hemen her vücut tipinden kadının rahat bir şekilde giyebileceği tulum modellerini ayakkabı, çanta ve diğer aksesuarlarınız ile birlikte kombinleyerek son derece şık stiller ortaya çıkartabilirsiniz. Kadın Tulum modellerini giymeyi düşündüğünüz mekana göre hareket ederseniz girdiğiniz her ortamda tüm bakışların üzerinize çevrilmesini sağlayabilirsiniz. Gündelik ve özel kullanımlar için uygun olan tulumlar aynı zamanda ofis kıyafeti olarak da giyebileceğiniz kıyafetler arasındadır. İş yaşantısına uyumlu olabilecek şekilde de tasarlanan tulumları giyerek ofiste gün boyunca kendinizi rahat ve şık hissetmeye başlayabilirsiniz.

Sizler de stilinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan tulum modellerini inceleyerek günün her anında kullanabileceğiniz tulum modellerine sahip olabilirsiniz.

₺39,99 KDV Dahil
₺99,99 KDV Dahil
₺39,99 KDV Dahil
₺99,99 KDV Dahil
₺49,99 KDV Dahil
₺69,99 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Ücretsiz Kargo
ÜCRETSİZ KARGO
₺49,99 KDV Dahil
₺69,99 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Ücretsiz Kargo
ÜCRETSİZ KARGO
₺59,99 KDV Dahil
₺69,99 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
ÜCRETSİZ KARGO
1