Bustiyer

modelleri kadın spor giyiminin vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır. Kadınların kullandıkları aksesuarlar ve giydikleri kıyafetler ile bütünleşebilen tasarımlar ile üretilen bustiyer modelleri kullanan kişiye büyük bir rahatlık hissi verir. Vücudunuzu sarabilen ve bir parçanız halini alabilen bustiyer modelleri ile ilgi çekici ve rahat bir stil ortaya çıkartabilirsiniz. Birbirinden özgün tasarımlar ve model çeşitliliği ile sizlere sunulan bustiyer modelleri sayesinde hayal ettiğiniz stilleri sizler de oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Ceket ve sweatshirt içerisine de giyilebilecek olan bustiyer modelleri askılı ve askısız gibi farklı şekillerde tasarlanır. Son derece rahat bir kullanım imkanı elde edebileceğiniz ve sizlere hareket özgürlüğü verebilecek olan bustiyer modelleri sporcular ve spor tutkunlarına özel olarak tasarlanmaktadır. Modaya uyumlu şekilde dizayn edilen yeni sezon bustiyer modellerini farklı kıyafetleriniz ve aksesuarlarınız ile birlikte kullanarak göz kamaştırıcı stiller ortaya çıkartabilirsiniz.

Vücudunuzun üst kısmı ve göğüs kısmına destek verebilecek şekilde tasarlanan bustiyer modelleri sayesinde sportif aktivitelerinizi yaparken kendinizi her zamankinden daha rahat hissedebilirsiniz. Spor yaparken hareketlerinizi daha özgür şekilde yapabilmenizi sağlayacak olan bustiyer modelleri aynı zamanda cildinizi terletmeyecek ve cildinizin nefes alabilmesini sağlayabilecek özel kumaşlardan tasarlanmaktadır.

Sportif, Enerjik ve Dinamik Görünüm

Sadece spor yaparken değil, aynı zamanda gündelik kullanımlarda da değerlendirebileceğiniz bustiyer modelleri ile kendi stilinizi yeniden yaratabilirsiniz. Üst giyim ürünleri arasında yer alan ve yalnızca iç giyim ürünü olarak ön plana çıkmayan bustiyer modelleri geniş renk ve model seçeneğine sahiptir. Her kadının zevkine hitap edebilecek farklı modellerin yer aldığı bustiyer modellerini inceleyerek sizler de kendi stilinize uygun olan bustiyerlere sahip olabilirsiniz.

Sportif bir şıklık elde edebileceğiniz ve geniş bir kombin imkanı sağlayabilen bustiyer modelleri ile günün her anında kendinizi her zamankinden daha şık ve rahat hissetmeye başlayabilirsiniz. Birbirinden kaliteli malzemeler ile tasarlanan ve sezonun trendlerine uyumlu olabilecek şekilde dizayn edilen bustiyer modelleri arasından sizler de kendi stilinize ve zevkinize uygun olanlarını seçerek sportif kişiliğinizi dışarıya en şık şekilde yanıstmaya başlayabilirsiniz.

₺19,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil
1